IMG-LOGO

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سامانه بایسان

کاربر گرامی بایسان

عضویت درسایت ونرم افزار بایسان به معنای تایید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر ِ سایت و ارائه خدمات بهتر خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بایسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بایسان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بایسان اقدام کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت بایسان  عرضه کرده، و به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط بایسان بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا

کلیه سفارشات مربوط به مواد غذایی ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش گذاری در تمامی روزها از ساعت 8:00  تا 22:00  برای کاربران مهیا مییباشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار تامین کنندگان بایسان به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای بایسان محفوظ می باشد .

بایسان  می تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می نماید. بایسان  مییتواند فروش کلیه یا بخشی ازمحصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع رسانی قبلی متوقف نماید .

در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای بایسان  محفوظ خواهد ماند.
- سفارش‌های غیر از مواد غذایی که  تا ساعت 17 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در کرمان و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
- 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری دربایسان است.
- منظور از 1 روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار بایسان توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

استرداد کالا

بایسان همواره تلاش می نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت از کالای ارسالی، خریدار میتواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. چنانچه خریدار مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نموده، میبایست از دریافت سفارش و ارائه کد سفارش به پیک خودداری نماید. بایسان متعهد می شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت کاری به حساب خریدار بازگرداند.

سیاست قیمت گذاری

این سیاست بر طبق قیمت مصرف کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف کنندگان میباشد و سامانه بایسان به صورت مستمر نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام مینماید. گفتنی است درمواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف کننده بدلیل موجودی قبلی تامین کننده کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که درچنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع سایت بایسان از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمتهای مندرج در سایت بایسان ملاک محاسبه و صدور فاکتور میباشند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بایسان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بایسان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بایسان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بایسان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که 30006132000001 تنها شماره‌‌ای است که بایسان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بایسان را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است بایسان از طریق شماره 30006132000001 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بایسان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بایسان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@buysan.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بایسان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
بایسان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بایسان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بایسان ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بایسان جزئی از اموال بایسان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بایسان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بایسان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بایسان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بایسان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت بایسان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بایسان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بایسان ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.buysan.net است.

نمایندگی

سایت بایسان هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی در کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنشهای مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت میگیرد.

سایت بایسان مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد.

تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا میباشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه سایت بایسان مسئولیتی نخواهد داشت.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

بایسان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بایسان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش بایسان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش بایسان ارسال شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در بایسان به اتمام برسد، و بایسان امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی,

- اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت بایسان، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و بایسان مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین  - درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه بایسان در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
- در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، بایسان صرفا هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور به مشتری برمیگرداند
- بایسان نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

شبکه اجتماعی

- ارسال پست ها صرفا  بیانگر نظر و عقیده نویسنده ی آن بوده و بیانگر نظر و عقیده مسئولان سایت و یا تفکر حاکم بر این سایت نمییباشد.

بدیهی است شبکه اجتماعی بایسان در قبال ارسالهای کاربران در این شبکه مسئولیتی بر عهده نداشته و نخواهد داشت. ولی در صورت مشاهده یا دریافت گزارش تخلف با خاطی برخورد خواهد شد .

-درصورت استفاده از شبکه اجتماعی بایسان برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید.

کاربران باید در انتخاب عکس پروفایل خود دقت کنند و از گذاشتن عکس های با پوشش نامناسب و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنند .

کاربران موظفند از ایجاد هرگونه بحث و جدال درشبکه اجتماعی خودداری کنند و در صورت مشاهده اینگونه موارد با کاربران خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

قرارگرفتن هرگونه محتوای مربوط به پورنوگرافی، برهنگی، وقاحت و همجنس گرایی یا استفاده از نمادهای مغایر با شئونات نظام جمهوری اسلامی مانند شیطان پرستی تخلف به حساب می آید.

کپی کردن مطالب کاربران خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع با کاربر برخورد میشود .

بکار بردن اسامی شامل مدیر - مدیر سایت - مدیر بایسان - پلیس بایسان - پشتیبانی بایسان و امثال این اسامی با تشخیص بایسان چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی خلاف می باشد و با کاربر مورد نظر برخورد میشود.

کلیه فعالیت هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه ی مخرب دیگر باشند تخلف به حساب می آید.

از ارسال اسپم جددا خودداری کنید .

بایسان این حق را برای خود محفوظ میدارد که هر زمانی که بخواهد برای کاربران خود ایمیل ارسال کند .

هرگونه اطلاع رسانی به منظور برگزاری تجمعات ، میتینگ ( قرار ملاقات های گروهی ) توسط کاربران این شبکه اجتماعی در خارج از فضای مجازی ممنوع بوده و در صورت مشاهده اینگونه تخلفات ، تمامی مشخصات کاربری خاطی در اختیار مراجع قضایی قرار میگیرد.

از پذیرش مدیران شبکه های اجتماعی دیگر که با هدف تحریک کاربران سایت قدم برمیدارند معذوریم و کاربری آنها برای همیشه مسدود میشود .

درخواست دوستی و آشنایی جهت ارتباط در فضای مجازی و حقیقی توسط کاربران خلاف قوانین سایت بوده است و در صورت گزارش کاربر مقابل ، توسط مدیران برخورد صورت میگیرد .

نشر هرگونه شماره تماس ثابت و همراه و آیدی های مسنجر و لینک در سایت که جهت دوستیابی و هر نوع سوء استفاده باشد ممنوع بوده و بایسان می تواند، این موارد را به صلاحدید خود حذف نماید.

کاربران مسدود شده فقط از طریق فرم انتقادات و پیشنهادات و یا از طریق تماس تلفنی خود قادر به پیگیری هستند .

از ارسال پست های تکراری برای بالا بردن تعداد پست های پروفایل خود یا تعداد پست های گروه خود خودداری کنید .در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود خواهد شد .

از گذاشتن کد های معلق و پاپ آپ در شبکه خودداری کنید .

کاربران موظفند طبق قوانین بایسان و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای فعالیت نموده و مدیران را از هرگونه ارسال خلاف قوانین مطلع سازند.

در صورت ایجاد مشکل در سرور فایل های سایت امکان حذف عکس ها و فایل های پیوستی وجود دارد و بدلیل حجم زیاد فایل ها امکان بک آپ گیری وجود ندارد بنابراین بایسان  مسئولیتی در این زمینه ندارد .

کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.

اگر کاربری در جهت ضربه زدن به سایت قدم بردارد مسدود میشوند.

درصورت درخواست هر یک از مراجع قانونی کشور بایسان  همکاری لازم را انجام خواهد داد.

هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران، عکسها، مشخصات آنها ممنوع میباشد.

در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید . کلمات نامناسب اگر در نام کاربری مشاهده شود باعث مسدودی کاربر میشود .

هرگونه  نشر و درج مطالب و تصاویر خِلاف شرع  ممنوع بوده و آی پی و نام کاربری خاطی مسدود و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

تحریک کاربران، تبلیغ و دعوت به شیطان پرستی، فحشا، اعتیاد، خودکشی، سوء استفاده جنسی، شرکت در تظاهرات و تجمعهای غیر قانونی ممنوع میباشد و در صورت درخواست قضایی آی پی افراد به آنها داده خواهد شد.

هر گونه تحریک کاربران به گونه ای بنا به  تشخیص مدیریت سایت خلاف خواهد بود و کاربر در سایت محدود خواهد شد .

تبلیغ و دعوت به شبکه های اجتماعی دیگر یا چت روم ها یا انجمن های گفت و گو و سایت های کسب درآمد ممنوع می باشد .

درج و نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، دین ، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ارگان ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین میباشد و میبایست از ایجادگروه های سیاسی و ارسالهای مرتبط و مخالف نظام خودداری شود.

هرگونه امور تبلیغاتی در فضای سایت ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت سایت هماهنگی شود.

ارائه ارسالهای منتشر شده در سایتهای مسدود شده مجاز نمیباشد.

تبلیغ ادیانی غیر از دین اسلام ممنوع می باشد .

انتشار هرگونه فیلتـر شکـن، VPN و پروکـسی خلاف ِ قوانین میباشد.

هر گونه توهین به مقامات کشوری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد جدی میشود .

تمسخر قومیت ها ممنوع بوده و همه موظف هستند به هموطنان خود با هر قومیتی احترام بگذارند و از ارسال طنز در مورد آنها خودداری کنند.

ما حق این را داریم هر کاربری را که در جهت ضربه زدن به سایت یا ایجاد تشنج قدم بردارد همراه با عوامل آنها مسدود و در صورت نیاز تمام مطالب آن را حذف کنیم .

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان بایسان (شماره تلفن‌های 03432658265) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه "تماس با ما" استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@buysan.com ایمیل ارسال کنید.

محتوا

بایسان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است بایسان  تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط بایسان  دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت بایسان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت بایسان  تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت بایسان ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

ارسال سریع و رایگان - بالای 30 هزار تومان

کلیک کنید

ضمانت بازگشت وجه

در صورت مشکل سفارش شما مرجوع میشود

ایجاد فروشگاه

فروش محصولات خود در مجموعه